Відгуки про компанію Інтернет-магазин My Tara
- Мария О.
Замовляла флакони - все супер! Швидка відповідь та доставка, не дивлячись на то, що заказ на малу суму. Дякую!Я задоволена!
- Елена К.
- Яна Г.
отличный товар
- Ирина С.
- Ганна К.
- Оксана Б.
Буду замовляти ще,об'єм такий який і замовила,упаковано все,без дефектів.Рекомендую.
- Олеся С.
- ольга Х.
- Олеся Ш.
- Виктория П.
